גלריית תמונות

חימום תת רצפתי הוא שיטת החימום הטובה ביותר לבית ולעסק. התחושה היא של חימום נעים ואחיד שאינו מייבש.

התקנת המערכת המבוססת על משאבת חום בעלת תשתית לטווח ארוך ועלויות שוטפות נמוכות במיוחד, כל זאת תוך אספקת סטנדרט החימום הגבוה ביותר. המערכת שקטה, נסתרת ולא תופסת מקום. היא בטיחותית, אין בה חשש לכוויה או מכשול פיזי והיא לא מפריעה לעיצוב. בנוסף, המערכת ידידותית לסביבה, איננה מזהמת או מייצרת תלות בספק סולר או גז.

 

פתרון חימום באמצעות הסקה מרכזית

 

המערכת חסכונית במיוחד בצריכת האנרגיה שלה ובעלת יכולת הסקה מרכזית. חיסכון המערכת מגיעה עד ל 75% מההוצאות השוטפות של מערכות חימום אחרות  ולכן החזר ההשקעה מהיר במיוחד. יעילות המערכת גבוהה מאוד ואין בה אובדן אנרגיה.
המערכת כוללת משאבת חום, מרכיבי מרכזית כגון צנרת ו/או רדיאטורים ואביזרי שליטה, בקרה ובטיחות. התקנת המערכת מאפשרת גמישות רבה: ניתן להתקין אותה עם כל סוגי הריצוף, בכל הבית/המשרד או בחלקו ובכל חלוקה רצויה של אזורים, בכל אזור ניתן להתקין בקרת טמפרטורה משלו. תחזוקה נדרשת ובלאי כמעט ואינם קיימים.

ניתן להתהלך יחפים בזכות חימום ביתי שווה בכל החדרים. אפשר לכוון את הטמפרטורה לנמוכה במספר מעלות מהמקובל, בזכות ההסקה המרכזית, שמגיע מהרגליים, הנוחות שבהפרש טמפרטורות של 2-3 מעלות בין הרגליים לראש והעובדה שאין צורך לפצות על אזורים מרוחקים וקרים בבית. משאבת החום יכולה גם לקרר את המים במערכת ולספק פתרון של קירור בימים חמים.
במבנה חדש ישנם מספר שלבי עבודה בתהליך הבנייה, במהלכם מונחת תשתית צנרת המים מעל שכבת בידוד תרמי ומתחת לריצוף, המערכת מחוברת למשאבת החום והמים מוזרמים בה באמצעות משאבת סחרור ועוברים בצנרת מולטיגול רב שכבתית.
מומלץ ליצור אתנו קשר בעת תכנון בית/משרד חדש ולקראת בנייתו. אנחנו נאפיין את דרישות המערכת המתאימות לכל לקוח ולכל מבנה. הצעת המחיר שלנו תכלול את משאבת החום עצמה, את כל מרכיבי המערכת והתקנתה עד לשלב ההפעלה ואת האחריות והשירות שלנו. הפגישה, הייעוץ ומתן הצעת המחיר הם ללא עלות ללקוח וללא התחייבות.

 

במבנה קיים שיש בו מערכת חימום העובדת על תנור סולר ניתן לשדרגה ולהתקין משאבת חום, תוך ניצול התשתית הקיימת.

החימום התת רצפתי באמצעות משאבת החום הוא הפתרון המוביל מבחינת איכות החימום, ביטחון וחיסכון בעלויות שוטפות.